Higienos institutas kviečia dalyvauti baigiamojoje 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo projekto „Programos „Neįtikėtini metai“ pritaikymas ir įgyvendinimas Lietuvoje Nr. LT03-2-SAM-TF-001“ (toliau – Projektas) konferencijoje, kuri įvyks š. m. spalio 12 d.

Konferencijos tikslas – pristatyti programos „Neįtikėtini metai“ (toliau – Programa) įgyvendinimo Lietuvoje rezultatus, pasidalyti gerąja mūsų ir užsienio šalių patirtimi teikiant pagalbą šeimai, remiantis  Programa, ir paskatinti savivaldybes tęsti ir plėtoti šią veiklą.

Renginys skirtas savivaldybių administracijų atstovams, visuomenės sveikatos biurų specialistams ir Projekto grupių vadovams.

Preliminari programa (atsiųsti)

Konferencija vyks viešbutyje „Holiday Inn Vilnius“ (Šeimyniškių g. 1, Vilnius).

Pradžia – 10.00 val. Registracija – nuo 9.00 val.

Renginys vyks lietuvių ir anglų kalbomis, bus atliekamas sinchroninis vertimas.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas – renginys finansuojamas Projekto lėšomis.

Norinčiuosius dalyvauti konferencijoje prašome užpildyti registracijos formą Higienos instituto interneto svetainėje https://registracija.hi.lt/ iki š. m. rugsėjo 25 d. Dalyvių skaičius ribotas. Informacija apie patvirtintą registraciją bus atsiųsta spalio 5 d. formoje nurodytu el. paštu.

Jūsų asmens duomenys bus naudojami konferencijos organizavimo tikslu. Taip pat informuojame, kad renginio metu bus fotografuojama.

Informuojame, kad Jūs, kaip asmens duomenų subjektas, turite šias teises: susipažinti, kokie Jūsų asmens duomenys tvarkomi, prašyti juos ištaisyti arba ištrinti, apriboti asmens duomenų tvarkymą, nesutikti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi, perkelti asmens duomenis, bet kuriuo metu atšaukti sutikimą, taip pat pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Dėl iškilusių klausimų ar neaiškumų maloniai prašome kreiptis į Projekto administratorę Jolantą Čepienę el. p. incredibleyears@hi.lt.